Auchan otwiera się na franczyzę

Auchan rozpoczyna współpracę z nowymi partnerami w ramach franczyzy. Firma otworzyła swój pierwszy sklep franczyzowy na Wilanowie.

Sklep Moje Auchan w Wilanowie znajduje się przy Aleji Wilanowskiej 89. To koncept handlowy w formule sklepu osiedlowego, o powierzchni 450 mkw. oferujący asortyment do 10 tys. produktów.

– To nowa karta w naszej strategii rozwoju w Polsce. Doceniamy doświadczenie naszych partnerów w ramach franczyzy. Chcemy pokazać siłę Marki Auchan oferując szkolenia i pomoc w rozwoju. Nasze mocne strony to przede wszystkim oferta świeżych produktów oraz wyselekcjonowane artykułów marki własnej Auchan. Oferujemy również serwis wysokiej jakości dostosowany do ich potrzeb, aby jeszcze lepiej zmieniać życie naszych klientów – zapewnia Gérard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

Czytaj więcej:

Lotnisko w Modlinie ze wzrostem obsłużonych pasażerów

Porr na autostradzie w Rumunii

Kamień pod MLP West

Auchan Retail Polska planuje rozwój franczyzy w Polsce, tymczasem w innych krajach ten model rozwija od ponad 30 lat. Spółka proponuje różne modele handlowe: sklepy osiedlowe Moje Auchan, supermarkety pod szyldem Auchan Supermarkety i hipermarkety Auchan.