Zacumuj w Gdyni na majówkę

Przystań jachtowa Marina Yacht Park w Gdyni została oficjalnie otwarta. Inwestorem portu jachtowego jest Polski Holding Nieruchomości (PHN).

To pierwszy sezon żeglarski obiektu. Deweloper poinformował, że w Marinie Yacht Park zacumowało kilka jachtów, a grupa dzieci skorzystała ze szkółki żeglarskiej. Przystań posiada 120 miejsc cumowniczych z dostępem do wody i prądu oraz odpowiednią infrastrukturę. Jej głębokość pozwala na przyjęcie jednostek o zanurzeniu do ośmiu metrów.

Zastosowany system do kotwienia pomostów, zwany Seaflex, uznawany jest za ekologiczny i bezpieczny. Specjalne elastyczne liny składające się z tytanowych włókien zapewniają stabilną pozycję każdej łódki.

Czytaj więcej:

Porr na autostradzie w Rumunii

Algorytmy zmienią rynek nieruchomości

Niebawem zostanie dodatkowo oddany bosmanat. Usługi portu będą stopniowo rozszerzane jeszcze w tym sezonie żeglarskim. – Jestem przekonany, że nasi goście docenią walory Mariny Yacht Park, w tym zastosowanie najnowocześniejszych, ekologicznych, a zarazem bezpiecznych rozwiązań. Wszystkim żeglarzom życzymy udanego sezonu żeglarskiego i pomyślnych wiatrów – mówi Marcin Mazurek, prezes zarządu PHN.