PwC dobiera z rozmachem

Firma PwC zdecydowała się na powiększenie swojej warszawskiej siedziby w budynku International Business Center o dodatkowe 3,6 tys. mkw., tym samym biuro firmy łącznie ponad 13,7 tys. mkw.

W Polsce PwC jest obecne od ponad 26 lat i zatrudnia ponad 3,5 tys. pracowników w ośmiu biurach zlokalizowanych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie, a także Centrum Kompetencyjnym w Gdańsku i Centrum Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu.

- Cały czas rozwijamy nasze usługi. Przejęliśmy m.in. Grupę Outbox, dodając do naszego portfolio rozwiązania IT (CRM, e-commerce), a także firmę Fern Partners, specjalistów od strategii cenowych. Ostatnio do naszego zespołu dołączyli także eksperci zajmujący się strategią marki – wylicza Michał Gołębiewski z PwC Polska.

Czytaj więcej:

Praski Avenir Business Park sprzedany

- Dla największych firm konsultingowych rozpoznawalny budynek - z dobrą ekspozycją logotypu na elewacji oraz możliwością ekspansji w ramach jednego kompleksu - stanowi istotną wartość - komentuje Daniel Czarnecki, portfolio manager, Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, Savills. - Dodatkowo dla tak dużych pracodawców liczy się dogodny dostęp do transportu publicznego, z którego mogą korzystać pracownicy.

International Business Center to kompleks biurowy klasy A+, oferujący ponad 36 tys. mkw. powierzchni w dwóch budynkach. Kompleks należy do funduszu inwestycyjnego otwartego Deka Immobilien Europa, wyłącznym agentem IBC jest Savills.